رئال مادرید به دنبال جذب پابلو توره

اخبار رئال مادرید : طبق گزارش MARCA، رئال مادرید به دنبال جذب پابلو توره، هافبک باشگاه رئال ریسینگ کلاب سانتاندر، باشگاه سگوندا دسته B است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید به دنبال جذب پابلو توره

طبق گزارش ها، توره 18 ساله از هر دو طرف رئال مادرید و بارسلونا علاقه مند است و گفته می شود بارسا در این مسابقه پیشتاز است. گزارش شده است که نمایندگان بارسلونا در ماه ژانویه با توره و خانواده اش در سانتاندر ملاقات کردند.

طبق گزارش‌ها، رئال مادرید اعتماد به نفس بالایی ندارد زیرا هم توره و هم مدیر بارسلونا ژاوی، ایجنت‌های مشترک دارند. گفته می شود که هر دو باشگاه مایلند بین 4 تا 5 فصل قرارداد ببندند، اما بارسلونا حاضر است حقوق بیشتری بدهد.

طبق گزارشات، بند فسخ او حدود 10 میلیون یورو خواهد بود. این بند ممکن است پس از ملاقات والدین توره و نمایندگان راسینگ برای مذاکرات قرارداد رعایت نشود. این قرارداد می تواند شامل توافقات ویژه از جمله ماندن در صورت ارتقاء راسینگ یا افزایش دستمزد مشابه قرارداد فعلی پدری با بارسلونا باشد.

طبق گزارش ها، رئال مادرید و بارسلونا تنها تیم هایی نیستند که به این هافبک جوان علاقه مند هستند، زیرا رئال سوسیداد، ولورهمپتون، آرسنال، آژاکس و توئنته ظاهراً به این هافبک جوان علاقه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *