مصدومان تیم رئال مادرید در بازی مقابل پاری‌سن‌ژرمن

اخبار رئال مادرید : سه بازیکن رئال مادرید در بازی مقابل پاری سن ژرمن مصدوم شدند و ممکن است بازی بعدی این تیم را از دست بدهند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مصدومان تیم رئال مادرید در بازی مقابل پاری‌سن‌ژرمن

در شبی که رئال مادرید بازی باخته را با پیروزی عوض کرد و میهمان خود پاری‌سن‌ژرمن را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد تا یک بازگشت خاطره‌ساز را به نام خود ثبت کند، همه چیز هم مطابق میل این تیم پیش نرفت.

این پیروزی برای رئال تلفاتی هم به همراه داشته است و طبق نوشته رسانه‌های اسپانیایی برخی بازیکنان سفیدپوش با مصدومیت‌های جزئی بازی مقابل پی‌اس‌جی را ترک کرده‌اند و شاید بازی دوشنبه آینده مقابل مایورکا در لالیگا را از دست بدهند.

هرچند مصدومیت کریم بنزما، ادر میلیتائو و ناچو فرناندس شدید نیست اما شاید هر سه نفرشان در بازی دوشنبه بعدی استراحت کنند به خصوص که رئال مادرید باید روز ۲۹ اسفند در بازی حیثیتی مقابل بارسلونا در ال‌کلاسیکو  به میدان بروند.

میلیتائو، مدافع برزیلی، در دقیقه ۶۰ بازی در یکی از برخوردها دچار مصدومیتی جزئی شد و لنگان لنگان به بازی ادامه داد و شاید او هم با فکر ال‌کلاسیکو استراحت کند و در بازی دوشنبه آینده حضور نداشته باشد.

ناچو نیز در جریان بازی دچار مصدومیتی جزئی شده است. تمرینات رئال برای بازی با مایورکا جمعه صبح برگزار می‌شود و شرایط دقیق مصدومیت هر سه بازیکن مشخص خواهد شد اما هیچ کدامشان مشکلی برای تقابل با بارسلونا نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *