پاری‌سن‌ژرمن 1 – رئال مادرید 3

اخبار رئال مادرید : رئال‌مادرید با درخشش کریم بنزما موفق شد پاری‌سن‌ژرمن را شکست دهد و به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

پاری‌سن‌ژرمن 1 - رئال مادرید 3

ورزشگاه سانتیاگو برنائو شهر مادرید میزبان نبرد برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین رئال‌مادرید و پاری‌سن‌ژرمن بود، دیداری که در آن مادریدی‌ها بعد از برتری ۳-۱ در مجموع دو دیدار ۳-۲ پیروز شدند و به مرحله بعد رسیدند.

انتظار می‌رفت که رئالی‌ها برای جبران تک‌گل خورده بازی رفت سراپا حمله باشند و پاریسی‌ها چشم به ضدحملات بدوزند. این اتفاق هم رخ داد و رئال موقعیت‌های خوبی هم خلق کرد، ولی با توجه به حضور امباپه و نیمار و مسی در خط حمله پاریسی‌ها ضدحملات این تیم خطرناک‌تر بود. سرانجام امباپه بعد از این که یک گل آفساید به ثمر رساند، دقیقه ۳۹ مثل بازی رفت گلزنی کرد و پاریسی‌ها را پیش انداخت. دقیقه ۶۱ اشتباه دوناروما با پاس وینیسوس به بنزما و گلزنی ستاره فرانسوی همراه شد تا میزبان به جلوگیری از حذف امیدوارتر شود. دقیقه ۷۶ بنزما زهر خودش را برای دومین مرتبه ریخت. پاس طلایی مودریچ را به قعر دروازه پاریسی‌ها فرستاد. دقیقه ۷۸ هم بنزما از آشفتگی دفاع رقیب استفاده کرد و گل سوم خودش و رئال را زد که این گل حکم صعود کهکشانی‌ها را هم امضا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *