بازگشت سرجیو راموس به تمرینات

اخبار رئال مادرید : در میانه بحث هایی که پیرامون حذف زودهنگام پی اس جی از چمپیونزلیگ ایجاد شده است، باشگاه فرانسوی اعلام کرد که سرجیو راموس به تمرینات گروهی برگشت است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بازگشت سرجیو راموس به تمرینات

به گزارش فوتبالی، باشگاه پی اس جی گزارش پزشکی در مورد آخرین شرایط راموس را اعلام کرد. این باشگاه اعلام کرده است که سرجیو در هفته آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد و بدین ترتیب بعد از وقفه بازیهای ملی ژانویه می تواند در بازیهای پی اس جی شرکت کند و در دو ماه پایانی فصل حضور پیدا کند.

راموس که از اواخر ژانویه تا کنون بازی نکرده، یکی از خریدهای ناکام فصل فوتبال اروپا بوده است که برای قهرمانی اروپا به پاریس رفت اما حتی یک دقیقه هم نتوانست در این فصل در این تورنمنت بازی کند. در حقیقت او فقط در مقابل سیتی در اتحاد در لیست پی اس جی در لیگ قهرمانان قرار گرفت که دقایقی گرم کرد و شانس بازی کردن نصیبش نشد.

شایعات در مورد جدایی راموس در تابستان خیلی زیاد است. لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی به صورت غیرمستقیم در مصاحبه با اکیپ گفته است در خرید راموس مرتکب اشتباه شده اند و از این انتقال پشمان هستند. در حقیقت راموس در همه تورنمنت ها تا کنون فقط پنج بازی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *