افتتاح آرایشگاه مارسلو در ریودوژانیرو

اخبار رئال مادرید : آینده مارسلو در رئال مادرید یکی از ابهامات بزرگ پیرامون این باشگاه است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

افتتاح آرایشگاه مارسلو در ریودوژانیرو

به گزارش فوتبالی، کاپیتان رئال مادرید در آخرین ماه های حضورش در رئال به سر می برد و در تابستان می تواند با اتمام قراردادش جدا شود اما در حال حاضر به نظر می رسد که مارسلو به سرمایه گذاری های جدیدی در خارج از فوتبال روی آورده است.

مارسلو در پیامی اینستاگرامی اعلام کرد که یک آرایشگاه در شهر ریودوژانیرو در برزیل افتتاح کرده است. مارسلو تصویری از خودش در مقابل آرایشگاه خود منتشر کرده و نوشته است:” پس از مدتها فکر کردن، در نهایت تصمیم گرفتم که اولین آرایشگاه خود را افتتاح کنم. برای این ماجرای جدید بسیار هیجان زده هستم.”

مارسلو در این تصاویر موهایی کوتاه تر از حالت معمول را دارد و مشخص نیست که ایا خودش هم قرار است که هر از گاهی در این آرایشگاه حاضر شود و موهای مردم را کوتاه کند یا این که صرفا مدیریت آن جا را به عهده خواهد داشت.

پیام مارسلو با بازتاب های زیادی در میان دوستان و نزدیکانش همراه شده است. لوکاس وازکز که یکی از دوستان صمیمی مارسلو در رختکن است، برایش نوشت:”هاهاها، عالی است.” 

مارسلو نام Two Jeys را برای آرایشگاه خود در ریودوژانیرو انتخاب کرده و مشخص نیست که آیا قصد افتتاح شعبه های دیگری را هم دارد یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *