تیم زیر 19 سال از لیگ جوانان حذف شد

اخبار رئال مادرید : تیم جوانان مادریدیستا تا پایان تمام تلاش خود را کرد اما نتوانست اتلتیکو را در مرحله یک هشتم نهایی شکست دهد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

تیم زیر 19 سال از لیگ جوانان حذف شد

رقابت‌های زیر 19 ساله‌های رئال مادرید در لیگ جوانان یوفا پس از شکست در دربی با اتلتیکو به پایان رسید، به این معنی که آنها از حضور در مرحله یک چهارم نهایی بازماندند. مادریدیستاها اولین کسانی بودند که شانس خود را از طریق الکس جیمنز امتحان کردند، که تلاش طولانی مدت او توسط ایتوربه جمع آوری شد. زمانی که 25 دقیقه به پایان رسید، باریوس پس از یک بازی انفرادی خوب، دروازه را باز کرد تا اتلتیکو را در مقابل دروازه قرار دهد. تیم ما در حالی که به دنبال مساوی کردن بود، کنترل توپ را در دست گرفت و در فاصله پنج دقیقه مانده به پایان وقت، ویلار با یک سبیل وارد دروازه شد، اما ضربه او از محدوده به خوبی توسط دروازه بان شیرجه مهار شد.

مادرید با شدت بیشتری شروع کرد و تیم‌ها دوباره از رختکن بیرون آمدند، اما این روژیبلانکوها بودند که برتری خود را در دقیقه 50 دو برابر کردند، زمانی که دیز یک ضد سریع را دور زد و نتیجه را 0-2 کرد. تیم ما هرگز نمی‌داند چه زمانی شکست خورده‌اند، و بلافاصله واکنش نشان دادند، دیوید منتظر یک سانتر در محوطه بود و سپس به صورت آکروباتیک بلند شد تا با یک والی تماشایی که از کنار ایتوربه عبور کرد تا کسری را کاهش دهد. با این حال، با گذشت کمی بیش از یک ساعت، باریوس یک درایو قدرتمند را از بیرون جعبه به پشت تور وارد کرد. تیم زیر 19 سال در جستجوی یک بازگشت قهرمانانه بود و دیوید می‌توانست گل دوم را بزند، اما ضربه‌اش از بالای دروازه عبور کرد. تنها دو دقیقه مانده به پایان ماندگاری نتیجه داد، زیرا سانتر خوب پیتر توسط مارول روبرو شد و نتیجه را 2-3 کرد. در آخرین لحظات این درگیری، مادریدیست ها به دنبال یک برنده بودند اما در نهایت نتوانستند اتلتیکو را از پیروزی محروم کنند.

LINE-UPS
2- رئال مادرید: پینیرو، الکس خیمنز، اوبرادور، مارول، آسنسیو، ماریو مارتین (ادگار، 76 دقیقه)، ویار (دیوید، 53)، پیتر، برونو (کاربونل، 76)، آراندا و آلوارو (سالازار، 64) ‘).
3- اتلتیکو مادرید: ایتوربه، دیز، ناوارو، ابراهیما، کوستیس، باریوس، گیسمرا، کوراس (والدرا، 62 دقیقه)، کورال (پرز، 62 دقیقه)، کارلوس مارتین (ویلان، 70 دقیقه) و سلیم (دنیا، 79) ‘).

اهداف
0-1 (دقیقه 25): باریوس
0-2 (دقیقه 50): دیز.
1-2 (دقیقه 58): دیوید.
1-3 (دقیقه 66): باریوس.
2-3 (دقیقه 89): مارول.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *