پاری سن ژرمن 1 بر 0 در نیس پیش از سفر به سانتیاگو برنابئو شکست خورد

اخبار رئال مادرید : حریف رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا در روز بیست و هفتم لیگ یک از امتیازات کوتاهی برخوردار بود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

پاری سن ژرمن 1 بر 0 در نیس پیش از سفر به سانتیاگو برنابئو شکست خورد

پاری سن ژرمن در دیدار خود از نیس (1-0) در جدال بین دو تیم برتر لیگ 1 شکست خورد و سپس در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا (چهارشنبه، ساعت 21:00 CET) به مصاف رئال مادرید رفت. تیم پوچتینو علیرغم ناکامی در کسب امتیاز در روز بیست و هفتم، با 62 امتیاز در صدر جدول باقی ماند و 13 امتیاز بالاتر از نیس در رتبه دوم قرار گرفت.

در مراحل ابتدایی مسابقه شانس برای هر دو طرف افتاد، اما هیچ یک از دو تیم نتوانست آنها را به حساب آورد. بازی تا دقیقه 88 متعادل بود، زمانی که دلورت راهی را پیدا کرد که از کنار کیلور ناواس عبور کرد و هر سه امتیاز را برای نیس به دست آورد.

LINE-UPS
1- نیس: بنیتز، دانیلیوک (استنگز، 80)، تودیبو، دانته، بارد، تورام (لوتومبا، 80 دقیقه)، لمینا (شنیدرلین، 70 دقیقه)، روزاریو، کلایورت (بوداوی، 85)، گوئیری و دولبرگ ( دلورت، 70 دقیقه).
0- پاری سن ژرمن: کیلور ناواس، کرر، مارکینیوس، دیالو (گویه، 90 دقیقه)، برنات، واینالدوم (دراکسلر، 90 دقیقه)، دانیلو، وراتی، مسی، نیمار و دی ماریا (ایکاردی، 79 دقیقه).

اهداف
1-0 (دقیقه 88): دلورت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *