آنچلوتی : اگر اینگونه بازی کنیم، شانس بیشتری برای برد خواهیم داشت

“اخبار رئال مادرید : مربی گفت: “این شدتی است که ما باید نشان دهیم و نوع بازی ای است که هواداران دوست دارند، زمانی است که آنها واقعا به ما کمک می کنند تا بهترین فرم خود را پیدا کنیم. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آنچلوتی : اگر اینگونه بازی کنیم، شانس بیشتری برای برد خواهیم داشت

کارلو آنچلوتی در اتاق مطبوعات در سانتیاگو برنابئو حاضر شد تا برد رئال مادرید مقابل رئال سوسیداد در روز 27 لالیگا را ارزیابی کند: “ما از دقیقه اول واقعاً خوب بازی کردیم. برنامه این بود که فشار بیاوریم و تلاش کنیم تا کار را برای رئال سوسیداد سخت کنیم. از عقب بازی کنید. از نظر بدنی سخت بود اما ما کارمان را خوب انجام دادیم. اگر اینطور بازی کنیم، شانس بیشتری برای کسب چیزی در روز چهارشنبه خواهیم داشت.”

“این یک بازی بزرگ بود زیرا ما این شانس را داشتیم که برتری خود را در لالیگا افزایش دهیم. ما از خود لذت بردیم و تیم واقعاً اهمیت این بازی را درک کرد. این بازی به ما یک تقویت واقعی برای چهارشنبه خواهد داد. این شدتی است که ما به آن نیاز داریم. نمایش و نوع بازی که طرفداران دوست دارند، زمانی است که آنها واقعا به ما کمک می کنند تا بهترین فرم خود را پیدا کنیم. امیدواریم بتوانیم آن را تکرار کنیم.”

اهمیت طرفداران
“تمام مادریدیسموها باور خواهند کرد که ما می توانیم در روز چهارشنبه پس از این بازی شرایط را تغییر دهیم. بازیکنان از هواداران تشکر کردند و دیدن آن بسیار خوب بود. کمک آنها در روز چهارشنبه کاملاً حیاتی خواهد بود.”

کاماوینگا
او یک گزینه برای چهارشنبه است. ما طی چند روز آینده خواهیم دید که کروس و والورده در چه شرایطی هستند و سپس خواهیم دید چه کسی در روز چهارشنبه بازی خواهد کرد. برنامه تغییر نخواهد کرد، هر کسی که بازی کند. او این شرایط را دارد. با کیفیت است و اگر در وقت استراحت تعویض شود مشکلی ندارد. او می داند که چقدر در ترکیب مهم است. او جوان و با انگیزه است. او در کنار کازمیرو احساس بهتری نسبت به موقعیتش دارد، اما می تواند در هر دو کار خوب انجام دهد. او یک شوت عالی به او زد و انرژی زیادی به او زد. او یک گل عالی به ثمر رساند.

گل از خارج از منطقه
من آنها را تشویق می کنم که از راه دور شوت کنند زیرا تیم ها در عمق زیادی قرار دارند. این به ما فرصت می دهد زیرا کیفیت زیادی داریم. آسنسیو، کروس، کاماوینگا، مودریچ… همه آنها کیفیت فوق العاده ای دارند و ما در این فصل از خارج از منطقه خوب کار کرده ایم.”

غیبت کازمیرو مقابل پاری سن ژرمن
“هیچ بازیکنی نمی تواند کاسمیرو را جایگزین کند، زیرا بازیکن دیگری با ویژگی های او وجود ندارد. بازیکن دیگری با ویژگی های دیگر باید بازی کند. اگر من کروس را بازی کنم، چیزی از نظر بازی کردن از عقب به دست می آوریم، اما چیز دیگری را از دست می دهیم.” هر کسی بازی کند، ما به رقابت خواهیم پرداخت.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *