بازیکنان رئال مادرید همچنان تشنه موفقیت هستند

بازیکنان رئال مادرید همچنان تشنه موفقیت هستند

اخبار رئال مادرید : ناچو فرناندز مدافع اسپانیایی رئال مادرید می‌گوید که بازیکنان این تیم با شور و اشتیاق فراوان به تمرینات تیم بازگشته‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید همراه با کارلو آنچلوتی فصلی فراموش نشدنی تجربه کرد. آن‌ها در لالیگا با اختلافی فاحش نسبت به بارسلونای رده دومی قهرمان شدند و در لیگ قهرمانان اروپا با کامبک‌های بسیار و به یادماندنی، در نهایت برای چهاردهمین روی قله اروپا ایستادند.

به نقل از سایت آ اس، ناچو فرناندز با شروع تمرینات پیش فصل لوس بلانکوس گفت: “روزهای سختی پیش روی ماست، پس باید با علاقه، تعصب و اشتیاق کار کنیم. باید بدنسازی کنیم و در کنار آن به کارهای تاکتیکی بپردازیم و این موضوعات به پیش فصل مربوط می‌شود. این موارد باعث می‌شوند تا در طول فصل بتوانیم آمادگی خود را حفظ کنیم. هیچ کس نباید این روزها را دست‌کم بگیرد. شما باید مطمئن شوید که ساق‌ها و سرتان آماده هستند، زیرا فصل سختی در انتظار ماست و باید در بهترین حالت خود باشیم.”

“در فصل گذشته به چیزهای خیلی زیادی رسیدیم. حالا وقت قطع کردن رابطه خود با فصل گذشته و شارژ کردن انرژی‌هایمان برای فصل آینده باشیم. امیدوارم فصلی بهتر از فصل قبل داشته باشیم. رئال مادرید خانه من است و من همیشه می‌خواهم به هر نحوی به این باشگاه کمک کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *