دو ستاره رئال مادرید که مانع بزرگ گلزنی بنزما بودند

دو ستاره رئال مادرید که مانع بزرگ گلزنی بنزما بودند

اخبار رئال مادرید : کریم بنزما در حال حاضر کاپیتان رئال مادرید و مهاجم اول این تیم است که در فصل گذشته موفق شد هم آقای گل لالیگا و هم آقای گل لیگ قهرمانان اروپا شود و بدین ترتیب عملکرد فوق العاده ای داشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بنزما در حال حاضر با زدن 325 گل برای رئال مادرید، دومین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید است و فقط کریستیانو رونالدو را با 450 گل بالا تر از خودش می بیند. بنزما می توانست آمار بسیار بهتری داشته باشد اما او دو مانع بزرگ برای گلزنی در رئال مادرید از میان ستاره های همین تیم داشته است.

بزرگترین مانع گلزنی بنزما، کریستیانو رونالدو بوده است چرا که او بین سال های 2009 تا 2018 ستاره اول رئال مادرید بود و وظیفه بنزما با وظیفه امروزی او متفاوت بود. در واقع کریم بنزما بیشتر نقش بازی‌سازی و دادن پاس گل به کریستیانو رونالدو را ایفا می کرد و این رونالدو بود که به عنوان گلزن اول رئال مادرید شناخته می شد و پنالتی‌زن اول تیم هم خود رونالدو بود.

مانع دوم بنزما، سرخیو راموس بود چرا که وقتی رونالدو از رئال مادرید رفت، به جای اینکه بنزما تبدیل به پنالتی‌زن اول شود، این سرخیو راموس بود که پنالتی های رئال را می زد و بدین ترتیب مانع از گلزنی بنزما می شد.

بنزما از سال 2009 تا 2022، 28 پنالتی زده که 24 تای آن گل شده است. کریستیانو در رئال مادرید 92 پنالتی زد که 74 تای آن گل شد و راموس هم 23 پنالتی زد که 22 تای آن گل شده است. در واقع اگر بنزما پنالتی زن اول رئال مادرید بود اکنون او آقای گل تاریخ رئال مادرید می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *