رئال مادرید با مهاجم سابق آکادمی بارسلونا به توافق رسید

رئال مادرید با مهاجم سابق آکادمی بارسلونا به توافق رسید

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید و بایر لورکوزن برای انتقال قرضی ایکر براوو 17 ساله به توافق رسیدند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این مهاجم اسپانیایی سال گذشته از آکادمی بارسلونا راهی لورکوزن شده بود و حالا پس از یک سال راهی رئال مادرید می شود تا زیر نظر رائول گونزالس در کاستیا بازی کند.

وکلای ایکر براوو به آلمان سفر کرده اند تا جزئیات انتقال را نهایی کنند و بدین ترتیب این مهاجم هفته آینده به مادرید می آید تا کارش را زیر نظر رائول آغاز کند. انتقال این مهاجم به رئال مادرید به صورت قرضی با بند خرید بیش از 6 میلیون یورویی و پاداش بر اساس عملکرد خواهد بود. رئال مادرید برای یک سال خرید قرضی ایکر براوو 150 هزار یورو می پردازد که البته در صورتی که این مهاجم بتواند 20 بازی در کاستیا داشته باشد، صد هزار یورو به این مبلغ افزوده می شود. بدین ترتیب رئال مادرید توانست قیمت را از مبلغ درخواستی تیم آلمانی به شکل قابل توجهی کاهش بدهد.

اتلتیکو مادرید تا چند هفته پیش در یک قدمی خرید ایکر براوو قرار داشت اما وقتی که رئال مادرید پیشنهاد داد، این مهاجم نظر خود را عوض کرد. او به مدیران لورکوزن اعلام کرده بود که اولویتش با رئال مادرید است و به همین خاطر مدیران تیم آلمانی تصمیم گرفتند که مذاکره با رئال مادرید ار در اولویت قرار بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *