مهاجم رئال به ختافه پیوست

مهاجم رئال به ختافه پیوست

اخبار رئال مادرید : پیوستبورخا مایورال، مهاجم رئال مادرید، با قراردادی پنج ساله به ارزش 10 میلیون یورو به ختافه پیوست. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

جدایی لوکا یوویچ و انتقال این بازیکن به فیورنتینا و همچنین ناکامی رئال مادرید در جذب گزینه‌های مورد نظر در فصل تابستان، باعث بروز شایعاتی مبنی بر تمایل کارلو آنچلوتی به ماندن بورخا مایورال در رختکن این باشگاه شده بود اما مایورال در نهایت جدا شد. این مهاجم جوان در سال‌های اخیر به‌صورت قرضی در تیم‌هایی چون رم و ختافه بازی کرده بود و هرگز بازیکنی در حد و اندازه‌های تیم اول رئال نشان نداد.

نشریه مارکا هفته گذشته در گزارشی مدعی شد رئال مادرید مشکلی با فروش بورخا مایورال ندارد و حاضر است این مهاجم بلندقامت را با رقمی در حدود 10 میلیون یورو واگذار کند. قرارداد بورخا مایورال در تابستان سال 2023 به اتمام می‌رسید و در باشگاه رئال مادرید هیچ‌کس خواهان تمدید قرارداد با این بازیکن نبود.

در نهایت باشگاه رئال مادرید دقایقی پیش تایید کرد که مایورال با قراردادی پنج ساله به ارزش 10 میلیون یورو به ختافه پیوسته است و به این ترتیب دوران حضور او در رئال پس از 15 سال پایان یافت. مایورال فصل گذشته قرضی برای ختافه بازی کرده بود و سرمربی این تیم از او رضایت کامل داشت. باید دید رئال پس از این انتقال به دنبال جذب یک مهاجم جدید خواهد بود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *