مدافع رئال مادرید و جایزه‌اش پس از بازی آلمان – دانمارک

اخبار رئال مادرید: آنتونیو رودیگر مدافع آلمانی باشگاه رئال مادرید در بازی تیم ملی آلمان مقابل تیم ملی دانمارک عملکرد درخشانی داشت و در نهایت در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.در ادامه با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

 تیم ملی آلمان موفق شد در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو 2024 با نتیجه دو بر صفر تیم ملی دانمارک را شکست بدهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی بازی ها شود. آنتونیو رودیگر در این بازی عملکرد بسیار درخشانی داشت. او که یک مدافع وسط است، تاثیر گذاری زیادی در این بازی داشت و کمک زیادی به ژرمن ها کرد تا مقابل دانمارکی ها کلین شیت کنند.

آنتونیو رودیگر مقابل تیم ملی دانمارک، 82 لمس توپ داشت. او در این بازی 63 پاس داد که 55 تای آن صحیح بود و آمار 87 درصد پاس صحیح را ثبت کرد. رودیگر 4 بار توپ را از مقابل پای حریفان زد و 4 بار هم در مقابل شوت های آن ها ایستاد. او دو بار پاس های حریف را قطع کرد و دو بار هم روی پای آن ها تکل زد. رودیگر یک بار موقعیت گلزنی خلق کرد و سه پاس بلند داد و با این آمار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و در پایان بازی جایزه ویژه خود را دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *