بازگشت ستاره شب قهرمانی اروپا به تمرینات رئال مادرید

بازگشت ستاره شب قهرمانی اروپا به تمرینات رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی که تک گل رئال مادرید را در شب قهرمانی مقابل لیورپول به ثبت رسانده بود، با دو روز تاخیر نسبت به سایر بازیکنان به تمرینات پیش فصل برگشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید پس از فصلی رویایی با قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا آماده فصل جدید می شود. هیچ کس انتظارش را نداشت که رئال فصل گذشته این قدر موفق ظاهر شود اما بازیکنان رئال با هدایت آنچلوتی توانستند دست به شگفتی بزنند و با کامبک های بی نظیرشان قهرمان اروپا شدند.

وینیسیوس جونیور با 22 گل و 20 پاس گل یکی از ستاره های رئال مادرید در فصل گذشته بود. وینی برای فصل جاری انگیزه های ویژه ای دارد و می خواهد با ادامه روند رشد خود به مدعی جدی جوایز بزرگ نظیر توپ طلا تبدیل شود. این بازیکن در روز یکشنبه به همراه سایر برزیلی های رئال مادرید نظیر رودریگو گوئس و کاسمیرو به تمرینات اضافه شد. وینی از طرفی منتظر است که با گرفتن پاسپورت اسپانیایی دست رئال مادرید را برای جذب بازیکنان غیراروپایی باز کند. در حقیقت هر تیم لالیگا می تواند سه بازیکن با پاسپوت غیراروپایی داشته باشد که فعلا رودریگو، وینیسیوس و میلیتائو این سهمیه را پر کرده اند و به همین خاطر رئال در این تابستان نتوانست گابریل ژسوس را بخرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *