رودیگر: به عشق باندراس، اسمم را آنتونیو گذاشتند!

اخبار رئال مادرید : رودیگر، مدافع رئال و تیم ملی آلمان، در مصاحبه‌ای جالب فاش کرد چرا اسم او را آنتونیو گذاشته‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رودیگر: به عشق باندراس، اسمم را آنتونیو گذاشتند!

مدافع آلمانی رئال اصالتی سیرالئونی دارد، ولی متولد برلین است.

او در یک مصاحبه خودمانی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا اسم اسپانیایی برای او انتخاب شده است، پاسخ جالبی داد: نام من آنتونیو است، زیرا پدرم این نام را دوست داشت. او این اسم را به خاطر آنتونیو باندراس بازیگر، دوست داشت. من فیلم‌های او را دیده‌ام اما صادقانه بگویم که خودش را ملاقات نکرده‌ام.

رودیگر در مورد اولین حضورش در رختکن رئال گفت: یک ساعت قبل از ملاقات با کارلو آنچلوتی، فکر می‌کردم این واقعی نیست. در رم همین اتفاق برای من افتاد زیرا توتی یک اسطوره بود و من عادت داشتم او را در تلویزیون ببینم و بله، دو سال با او در رختکن هم‌تیمی بودم.

نژادپرستی در فوتبال اسپانیا: مردم باید فرزندان خود را بهتر آموزش دهند. باید به نسل‌های جوان‌تر آموزش دهید. فدراسیون فوتبال اسپانیا، خوب می‌داند که باید چه کاری انجام دهد. اقلیتی از جمعیت اسپانیا هستند که این نوع نگرش را دارند زیرا اکثر اسپانیایی‌ها نژادپرستی را تحمل نمی‌کنند. نباید اشتباه کنیم و بگوییم اسپانیا نژادپرست است. این درست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *