رودیگر به رئال مادرید پیوست

اخبار رئال مادرید :مدافع آلمانی تیم فوتبال چلسی با پایان قراردادش از این تیم جدا شد و به‌عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید پیوست. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رودیگر به رئال مادرید پیوست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای رسمی از عقد قراردادی چهار ساله با آنتونیو رودیگر خبر داد. مدافع آلمانی سابق تیم فوتبال چلسی تا پایان فصل گذشته با این تیم قرارداد داشت و حاضر به تمدید آن نشد.

به این ترتیب او به‌عنوان بازیکن آزاد از آبی‌پوشان لندن جدا شد تا از این پس برای قهرمان اروپا توپ بزند. طبق اعلام باشگاه رئال مادرید، مراسم معارفه رودیگر روز بیستم ژوئن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.

در همین حال باشگاه چلسی نیز با انتشار بیانیه‌ای خبر جدایی رودیگر را تأیید و از او قدردانی و تجلیل به عمل آورده است.

رودیگر 29 ساله یکی از بهترین بازیکنان چلسی بود و تأثیری پررنگ در قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 21-2020 بود.

شایعه جدایی او از چلسی از اواسط فصل گذشته شنیده می‌شد، اما با تغییر مالکیت باشگاه چلسی و خروج رومن آبراموویچ از این تیم، احتمال جدایی بازیکن آلمانی قوت گرفت.

در نهایت هم او پس از 203 حضور با پیراهن آبی‌های لندن و ثبت 12 گل برای این تیم طی پنج فصل، از آنها جدا شد. او سال 2017 از رم به چلسی پیوسته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *