چرا رئال مادرید هنوز به خرید هالند امید دارد؟

اخبار رئال مادرید :اگرچه منچسترسیتی در رقابت برای خرید ستاره نروژی تیم بوروسیا دورتموند پیروز شده، اما رئال مادرید هنوز به جذب او امیدوار است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

چرا رئال مادرید هنوز به خرید هالند امید دارد؟

به گزارش اخبار رئال مادرید انتقال ارلینگ هالند مهاجم نروژی تیم فوتبال دورتموند به منچسترسیتی در ابتدای هفته جاری قطعی شد.

در حالی که چندین تیم بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید در کورس خرید هالند بودند، در نهایت این منچسترسیتی بود که توانست ستاره سابق سالزبورگ را به خدمت بگیرد.

این موضوع اما سبب نشده است که گمانه‌زنی‌ها درباره آینده او تمام شود.

سیتی با پرداخت 60 میلیون یوروی بند فسخ قرارداد هالند، او را خرید اما ظاهراً این بازیکن نروژی برای حضوری طولانی مدت در ورزشگاه اتحاد برنامه‌ریزی نکرده است.

طبق گزارش نشریه موندو دپورتیووی اسپانیا، هالند می‌تواند در پایان فصل دومش از سیتی جدا شود اگر تیمی بند فسخ 150 میلیون یورویی‌اش را به این تیم بپردازد.

150 میلیون یورو اگرچه رقم پایینی نیست، اما در قیاس با ارقامی نجومی که سایر باشگاه‌ها برای اطمینان از ماندن ستاره‌های‌شان در بند فسخ قرارداد آنها لحاظ می‌کنند.

چندان زیاد به نظر نمی‌رسد و به استناد همین موضوع موندودپورتیوو مدعی شده که هالند برای خودش راهی جهت خروج از ورزشگاه اتحاد باقی گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *