پشتک زدن دیدنی رمضانی پس از گلزنی به رئال مادرید

پشتک زدن دیدنی رمضانی پس از گلزنی به رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : یکی از دیدنی ترین نکات بازی آلمریا و رئال مادرید در هفته اول لالیگا پشتک زدن دیدنی لارگی رمضانی، مهاجم جوان بلژیکی آلمریا پس از گلزنی به رئال مادرید بود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.آلمریا و رئال مادرید در هفته اول رقابت های لالیگا در ورزشگاه خانگی آلمریا به مصاف هم رفتند و این بازی را در نهایت رئال مادرید با نتیجه 2 بر 1 به سود خود به پایان برد.

رئال مادرید در ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در ادامه کار توانست دو گل به ثمر برساند و به نوعی کامبک بزند و هر سه امتیاز این بازی را به دست بیاورد.

گل اول بازی که گل آلمریا بود، در دقیقه 6 توسط لارگی رمضانی، مهاجم 21 ساله بلژیکی به ثمر رسید. این بازیکن روی یک فرار سریع با پاس اینیگو اگواراس پشت سر آنتونیو رودیگر فرار کرد و دروازه تیبو کورتوا را باز کرد.

رمضانی پس از گلی که به ثمر رساند، حرکاتی دیدنی و نمایشی به اجرا در آورد. او به گوشه زمین رفت و یک پشتک دیدنی زد به شکلی که به حالت کله معلق در آمد. به نظر می رسد رمضانی بازیکن آینده داری باشد چرا که عملکرد خوبی مقابل رئال مادرید داشت و یک بازیکن تکنیکی و سرعتی نشان داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *