مقصد بعدی ستاره سابق رئال مادرید مشخص شد

مقصد بعدی ستاره سابق رئال مادرید مشخص شد

اخبار رئال مادرید : آلوارو موراتا ستاره اسپانیایی سابق رئال مادرید تایید کرد که در فصل آینده برای اتلتیکو مادرید توپ خواهد زد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

موراتا که تا سال ۲۰۲۴ با اتلتیکو مادرید قرار دارد، دو فصل گذشته را به صورت قرضی در یوونتوس بازی کرد تا دومین دوره حضورش را در بیانکونری تجربه کند. این مهاجم توانست از سپتامبر سال ۲۰۲۰، بیست گل برای بانوی پیر به ثمر برساند، اما در نهایت سران این باشگاه متقاعد به خریدن او نشدند و حالا او بار دیگر باید در واندامتروپولیتانو بازی کند.

به نقل از سایت گل، این مهاجم بیست و نه ساله که در چند هفته گذشته مورد توجه آرسنال نیز قرار گرفته بود، در مصاحبه‌ای با وبسایت رسمی اتلتیکو مادرید گفت: “من خیلی انگیزه دارم و بی صبرانه منتظر شروع تمرینات هستم. مطمئن هستم که سال بسیار خوبی در انتظارم خواهد بود. خوش شانسم که فرصت همکاری با دیگو سیمئونه را پیدا کرده‌ام و این موضوع باعث آسان‌تر شدن شرایط برای من خواهد شد. نمی‌توانم بیش از این برای شروع فصل جدید صبر کنم.”

روخی بلانکوس در فصل گذشته نتوانست از عنوان قهرمانی خود در لالیگا دفاع کند و در نهایت این رئال مادرید بود که موفق شد با اختلافی فاحس نسبت به رقبا، قهرمان اسپانیا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *