تلاش میلان برای دور نگه داشتن رئال مادرید از لیائو با افزایش رقم بند فسخ

اخبار رئال مادرید :باشگاه میلان برای به حداقل رساندن احتمال از دست دادن بال پرتغالی‌اش قصد دارد بندی جدید در قرارداد او بگنجاند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

تلاش میلان برای دور نگه داشتن رئال مادرید از لیائو با افزایش رقم بند فسخ

به گزارشاخبار رئال مادرید، باشگاه میلان در صدد افزایش بند فسخ قرارداد رافائل لیائو است تا او را از دسترس مشتری اصلی‌اش رئال مادرید دور نگه دارد.

لیائو در میلان فصلی فوق‌العاده را سپری کرد و تأثیرش در قهرمانی این تیم در سری A پس از 11 سال آنقدر زیاد بود که در پایان فصل به عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل انتخاب شد.

فرم بازی و آمادگی این بال پرتغالی آنقدر خوب بوده که توجه باشگاهی مانند رئال مادرید را جلب کرده و همین موضوع سبب نگرانی میلان از بابت از دست دادن ستاره‌اش شده است.

رئال مادرید لیائو را به عنوان گزینه جایگزین کیلیان امباپه پس از ماندن مهاجم فرانسوی در پاری‌سن‌ژرمن در نظر گرفته است و طبق گزارش نشریه آ اس اسپانیا؛ بند فسخ قرارداد 150 میلیون یورویی این بازیکن هم نخواهد توانست مانع تلاش تیم اسپانیایی برای جذب وی شود.

به همین دلیل باشگاه میلان در صدد است که بند فسخ قرارداد لیائو را به 250 میلیون یورو افزایش دهد و در همین راستا مذاکراتی را با او آغاز کرده است.

لیائو تابستان سال 2019 از تیم لیل فرانسه به میلان پیوست اما فصل گذشته اوج دوران حضور او در روسونری بود. او در فصلی که گذشت 14 گل در تمامی رقابت‌ها به ثمر رساند که 11 مورد آنها باعث پیش افتادن روسونری از حریفش در جریان یک بازی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *