مشخص شدن مبلغ درخواستی رئال مادرید برای دو اسپانیایی

مشخص شدن مبلغ درخواستی رئال مادرید برای دو اسپانیایی

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید برای فروش مارکو آسنسیو و دنی سبایوس مجموعا 65 میلیون یورو می خواهد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید برای فروش مارکو آسنسیو و دنی سبایوس مجموعا 65 میلیون یورو می خواهد.نشریه ABC گزارش داده است که سبایوس و آسنسیو که فقط دو سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارند، هنوز برای تمدید به توافق نرسیده اند و در این شرایط احتمال فروش انها در این تابستان با فکر درآمدزایی کم نیست. رئال مادرید برای فروش آسنسیو مبلغ 50 میلیون یورو از مشتریان وی نظیر نیوکاسل و میلان طلب کرده است در حالی که برای فروش سبایوس نیز حداقل 15 میلیون یورو می خواهد.

رئال مادرید به نظر می رسد که خرید دیگری در تابستان نخواهد داشت. لوکا یوویچ مهاجم صرب راهی فیورنتینا شد و رئال در تلاش است تا تکلیف بقیه مازادها نظیر ماریانو دیاز را هم مشخص کند. رینیر ژسوس و تاکفوسا کوبو دو بازیکن برزیلی و ژاپنی به علت پر بودن سهمیه پاسپورت های غیراروپایی از رئال مادرید جدا خواهند شد که احتمالا قرضی از تیم جدا می شوند. بورخا مایورال نیز که از قرارداد قرضی خود در ختافه برگشته، گزینه اصلی رئال مادرید برای تبدیل شدن به ذخیره بنزما در فصل آینده است هر چند که همچنان این مهاجم تصمیم قطعی را نگرفته است. فرلاند مندی دفاع چپ فرانسوی هم اگر پیشنهاد خوبی داشته باشد، به فروش خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *