ترکیب رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت؛ آنچلوتی ترکیب برنده را پیدا کرده؟

ترکیب رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت؛ آنچلوتی ترکیب برنده را پیدا کرده؟

اخبار رئال مادرید : از ساعت 23:30 امشب (چهارشنبه) به وقت ایران، رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت در شهر هلسینکی فنلاند به مصاف هم می روند و باید دید که کدام تیم می تواند قهرمان این دوره از بازی سوپرجام اروپا شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بحث “ترکیب برنده” همیشه یکی از بحث های جالب در دنیای فوتبال بوده و برخی ها اعتقاد دارند که به ترکیب برنده نباید دست زد! به نظر می رسد کارلو آنچلوتی هم ترکیب برنده رئال مادرید را پیدا کرده است و نمی خواهد در بازی های مهم و بزرگ به آن دست بزند.

در واقع کارلو آنچلوتی اکنون برای بازی مقابل اینتراخت فرانکفورت در فینال سوپرجام اروپا دقیقا همان ترکیب فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول را گذاشته است و تغییری در آن اعمال نکرده است.

این ترکیب در صورت قهرمانی رئال مادرید در سوپرکاپ اروپا می تواند ترکیب برنده آنچلوتی باشد و در طول بازی های بزرگ فصل جدید هم از آن بار ها استفاده شود. در هر صورت باید دید که در این بازی چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

ترکیب رئال مادرید

تیبو کورتوا، فرلاند مندی، داوید آلابا، ادر میلیتائو، دنی کارواخال، کاسمیرو، تونی کروس، لوکا مودریچ، فدریکو والورده، وینیسیوس جونیور، کریم بنزما.

ترکیب اینتراخت فرانکفورت

تراپ؛ توتا، اندیکا، توره؛ سباستین روده، ساو، کریستوفر لنز، کناف، لیندشتروم، کامادا، سانتوس بوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *