عکس؛ اولین بازی چمپیونزلیگی مودریچ در رئال مادرید

عکس؛ اولین بازی چمپیونزلیگی مودریچ در رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : لوکا مودریچ که در حال حاضر یکی از ستاره های اصلی ترکیب رئال مادرید است، در تابستان 2012 از تاتنهام به جمع مادریدی ها پیوست و به مرور زمان توانست جایگاه خود را در ترکیب این تیم پیدا کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

زمانی که مودریچ به رئال مادرید پیوست، ژوزه مورینیو هدایت مادریدی ها را بر عهده داشت. این سرمربی یکی از حامی های لوکا مودریچ بود هر چند که در ابتدای کار به عنوان بازیکن فیکس روی او حساب نمی کرد و در سبکی که مورینیو داشت که استفاده از دو هافبک دفاعی بود، مودریچ چندان جواب نمی داد. در واقع در آن زمان ژابی آلونسو و سامی خدیرا دو هافبک دفاعی رئال مادرید در ترکیب ژوزه مورینیو بودند. مورینیو درباره لوکا مودریچ در آن زمان گفته بود:” از تمام هواداران رئال مادرید می خواهم که درباره او صبور باشند. برنابئو به زودی عاشق لوکا مودریچ خواهد شد.”

اولین بازی چمپیونزلیگی مودریچ در رئال مادرید به بازی رئال مادرید و منچسترسیتی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در دور گروهی فصل 2012/13 بر می گردد. آن بازی را رئال مادرید با نتیجه سه بر دو برد. مودریچ در آن بازی نیمکت نشین بود و در دقیقه 73 به جای سامی خدیرا وارد زمین شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *