مادری که آینده پسرش را خراب می‌کند ماجرای پیشنهادهای وسوسه‌ انگیز برای ستاره‌های پایتخت

مادری که آینده پسرش را خراب می‌کند ماجرای پیشنهادهای وسوسه‌ انگیز برای ستاره‌های پایتخت

اخبار رئال مادرید : نشریه‌های ورزشی انگلیسی، ایتالیایی و اسپانیایی امروز را مرور خواهیم کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

نشریه توتو اعتقاد دارد ورونیک مادر آدرین رابیو آینده پسرش را با رفتارش خراب خواهد کرد. پیشنهاد منچستریونایتد ۲۰ میلیون یورو هم به باشگاه یوونتوس سود می‌رساند، ولی ورونیک آن را رد کرد. نشریه گاتزتا حرف‌های دوشان ولاهوویچ را روی جلد برده که به مکس آلگری اطمینان داده در طول این فصل آماده بماند.

روزنامه آ اس نوشت فدریکو والورده از مهره‌های کلیدی رئال‌مادرید در فصل جدید خواهد بود و کارلتو هم حاضر نشده او را از دست بدهد. روزنامه مارکا خبر داد منچستریونایتد برای ژآئو فلیکس پیشنهاد ۱۳۵ میلیون یورویی داده و بایرن‌مونیخ حاضر شده ۶۰ میلیون یورو برای کاسمیرو پرداخت کند، اما باشگاه‌های مادریدی ستاره‌های‌شان را از دست نمی‌دهند. نشریه موندو هم مدعی شد خوان فویت اولین و مهم‌ترین گزینه بارسلونا است و نهایت تلاش‌شان را برای جذب او انجام خواهند داد.

نشریه میرر هم خبر داد که گلیزرها آماده فروش منچستریونایتد هستند و حتی بعد از آن شایعه شده سرجیم رتکلیف برای خرید شیاطین‌سرخ دست به کار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *