وینیسیوس خاطره کاکا را برای برزیلی‌ها تکرار می‌کند؟

اخبار رئال مادرید وینیسیوس خاطره کاکا را برای برزیلی‌ها تکرار می‌کند

اخبار رئال مادرید : در حال حاضر یعنی در سال 2024 میلادی، وینیسیوس جونیور یکی از مدعی های اصلی توپ طلا است و باید دید که در نهایت این جایزه به او می رسد یا خیر. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آخرین بازیکن برزیلی که برنده جایزه توپ طلا شده است، کاکا بوده که در سال 2007 توانست این جایزه را به دست بیاورد. در حقیقت کاکا که در آن سال بازیکن میلان بود، موفق شد جایزه توپ طلا را به دست بیاورد. پس از او لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بازیکنانی بودند که برنده توپ طلا شدند. لوکا مودریچ و کریم بنزما هم دو بازیکنی بوده اند که به غیر از مسی و رونالدو توانستند برنده توپ طلا شوند اما هیچ بازیکنی از برزیل نتوانسته است فاتح جایزه توپ طلا شود و حالا باید دید که در سال 2024 چه اتفاقاتی رخ می دهد و در نهایت وینی جونیور می تواند طلسم را برای برزیلی ها بشکند و خاطره ریکاردو کاکا را تکرار کند و جایزه توپ طلا را فتح کند یا خیر.

بدون تردید عملکرد وینیسیوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا و همچنین عملکرد او در رقابت های کوپا آمه ریکا روی این قضیه که او فاتح توپ طلا شود یا خیر تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *