لحظه‌ای که ایسکو در آخرین قهرمانی رئال مادرید در سوپرجام دخیا را تسلیم کرد

لحظه‌ای که ایسکو در آخرین قهرمانی رئال مادرید در سوپرجام دخیا را تسلیم کرد

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید روز دهم آگوست در فینال سوپرجام اروپای این فصل به مصاف اینتراخت فرانکفورت می رود و بدین ترتیب باید دید که شاگردان کارلو آنچلوتی موفق می شوند اولین جام خود در فصل جدید را به دست بیاورند یا خیر. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آخرین باری که رئال مادرید موفق شد در سوپرجام اروپا به قهرمانی برسد به سال 2017 بر می گردد. در واقع رئال مادرید که در فصل 2016/17 قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شده بود، موفق شد در فینال سوپرجام اروپا، منچستر یونایتد را که قهرمان 2016/17 لیگ اروپا بود، شکست دهد. در آن زمان ژوزه مورینیو هدایت منچستر یونایتد را بر عهده داشت و رئال مادرید با هدایت زیدان این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست داد که کاسمیرو و ایسکو گل های رئال مادرید را به ثمر رساندند. ایسکو در این بازی گل دوم رئال مادرید را در شروع نیمه دوم زد و داوید دخیا را تسلیم خود کرد. ایسکو در حال حاضر از رئال مادرید جدا شده است.

رئال مادرید در فصل 2017/18 هم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد اما در فینال سوپرجام سال 2018 مقابل اتلتیکو مادرید حرفی برای گفتن نداشت و با نتیجه 4 بر 2 شکست خورد. آن بازی اولین بازی رسمی رئال مادرید پس از رفتن رونالدو و زیدان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *