ملاقات دو ستاره سابق رئال مادرید و یوونتوس در لس آنجلس

ملاقات دو ستاره سابق رئال مادرید و یوونتوس در لس آنجلس

اخبار رئال مادرید : گرت بیل کاپیتان تیم ملی ولز پس از معارفه شدن در مقابل هواداران تیم جدیدش لس آنجلس اف سی گفت که حضور در این تیم برایش حس بودن در خانه را دارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ستاره 32 ساله سابق رئال مادرید و تاتنهام به صورت رایگان با قراردادی یک ساله به لس آنجلس اف سی ملحق شده است. وی روز جمعه وارد کالیفرنیا شد و ساعاتی بعد تماشاگر دربی لس آنجلس میان تیمش و گالکسی بود، مسابقه ای که به “ال ترافیکو” معروف است.

گرت بیل در مصاحبه با ESPN گفت:” عجب استقبال فوق العاده ای در زمان ورود به زمین از من شد. بهترین آماده سازی برای من این است که بازی کنم. خودم می خواستم به این جا بیایم، بازی کنم و بیشترین تلاش خود را داشته باشم تا به لس آنجلس اف سی برای کسب جام کمک کنم. می توانم به جوان ها هم کمک کنم چرا که تیم بسیار جوانی در این جا حضور دارد، می توانم به جوان ها توصیه بدهم و کمک کنم. لیگ آمریکا در حال پیشرفت است و حس خوبی برای خودم و خانواده ام وجود دارد. تجربه جدیدی است اما به باشگاه جذابی ملحق شدم.”

بیل با اتمام قراردادش با رئال مادرید به صورت رایگان راهی لس آنجلس اف سی شد و حالا انگیزه بالایی برای حضور در جام جهانی دارد چرا که تیم ملی ولز پس از 64 سال به مسابقات راه یافته است.

لس آنجلس اف سی توانست مقابل گالکسی با نتیجه سه بر دو به پیروزی دست پیدا کند. گرت بیل با هم تیمی های جدیدش نظیر جورجیو کیلینی دفاع سابق یوونتوس ملاقات کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *