عکس؛ لحظه‌ای که مدافع سلتاویگو دست سالم بنزما را لگد کرد!

عکس؛ لحظه‌ای که مدافع سلتاویگو دست سالم بنزما را لگد کرد!

اخبار رئال مادرید : در اواخر بازی رئال مادرید و سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس اتفاق عجیبی رخ داد به طوری که این اتفاق کریم بنزما را قدری عصبانی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

در حالی که در دقیقه 93 بازی بودیم و کم کم منتظر شنیدن سوت پایان بازی از سوی داور مسابقه بودیم، در گوشه زمین و نزدیک دروازه سلتاویگو اتفاق عجیبی رخ داد. در یک جدال بر سر توپ، کریم بنزما در تقابل با جوزف آیدو، مدافع سلتاویگو زمین خورد و مدافع سلتاویگو به طور ناخودآگاه با پا بر روی دست کریم بنزما رفت و بدین ترتیب دست او را لگد کرد.

این دست کریم بنزما همان دست سالم او بود چرا که دست دیگر کریم بنزما یک انگشت شکسته دارد که نیاز به عمل جراحی دارد اما کریم بنزما برای اینکه از میادین دور نشود، اقدام به عمل دستش نکرده است. از سویی بنزما قدری دچار خرافات هم شده است چرا که از وقتی که دستش را بانداژ کرده است عملکردش بهتر شده است. از سویی برخی کاربران شبکه های اجتماعی بعد از لگد شدن دست کریم بنزما نوشتند که اگر بنزما این دست سالمش را هم بانداژ کند عملکردش دو برابر بهتر خواهد شد و بدین ترتیب می تواند بیش از پیش گلزنی کند و بدرخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *