گران‌ ترین خرید تاریخ رئال مادرید چه کسی را قوی‌ ترین رقیبش می‌داند؟

گران‌ ترین خرید تاریخ رئال مادرید چه کسی را قوی‌ترین رقیبش می‌داند؟

اخبار رئال مادرید : ادن هازارد گران ترین خرید تاریخ رئال مادرید و ستاره سابق چلسی درمورد سرسخت‌ترین رقیبی که در لیگ انگیس داشت صحبت کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ادن هازارد، وینگر رئال مادرید سرسخت‌ ترین رقیب خود در لیگ انگلیس را معرفی کرد. این بازیکن بلژیکی ۷ فصل را در چلسی سپری کرده است و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر انگلیس در آن مقطع شناخته می شد.

هازارد تایید کرد که مقابله با کایل واکر سخت‌ترین کاری بوده که به عنوان بازیکن چلسی انجام داده است.

وقتی از هازارد پرسیده شد سرسخت‌ترین بازیکنی که در مقابل او بازی کرده چه کسی بوده است وی فورا از مدافع منچستر سیتی نام برد. او در این باره گفت: “من قوی و سریع هستم، اما او از من قوی تر و از من سریع تر است. به عنوان یک مدافع راست فکر می کنم درحال حاضر او یکی از بهترین هاست.”

هازارد علاوه بر جایزه‌ی بهترین بازیکن فصل در ۲۰۱۴/۱۵، فاتح دو جام لیگ برتر انگلیس و دو جام لیگ اروپا نیز شده است او در مجموع در ۳۵۱ بازی که برای تیم غرب لندنی انجام داد، ۱۱۰ گل زد و ۹۲ پاس گل داد.

همچنین واکر با هازارد در منچستر سیتی و پیش از آن در تاتنهام روبرو شده است و در مجموع فاتح ۴ عنوان قهرمانی لیگ برتر شده است. این بازیکن ۳۲ ساله در سال ۲۰۱۷ با ۵۰ میلیون یورو به سیتیزن ها پیوست و تحت مربی‌گری پپ گواردیولا به یک مدافع سطح جهانی تبدیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *