4 گلزن برتر دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا چه کسانی هستند؟

4 گلزن برتر دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا چه کسانی هستند؟

اخبار رئال مادرید : شب گذشته (پنجشنبه) قرعه کشی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا برای فصل 2022/23 انجام شد و بدین ترتیب تیم های مختلف رقبای خود را برای فصل جدید شناختند اما بهترین گلزن های دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا چه کسانی هستند؟ برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اگر بخواهیم فقط آمار گل های زده شده در مرحله گروهی را در نظر بگیریم می بینیم که لیونل مسی با زدن 76 گل با بارسلونا و پاریسن ژرمن در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا آقای گل است. پس از او کریستیانو رونالدو قرار دارد که 73 گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید، یوونتوس و منچستر یونایتد به ثمر رسانده است. اما نکته ای که وجود دارد این است که کریستیانو رونالدو که در مجموع آقای گل تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است در این فصل از رقابت های چمپیونزلیگ حضور ندارد چرا که با منچستر یونایتد نتوانست سهمیه این فصل را به دست بیاورد و بدین ترتیب غایب بزرگ لقب گرفت.

کریم بنزما 56 گل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده است. او این گل ها را در المپیک لیون و رئال مادرید به ثمر رسانده است. رابرت لواندوفسکی در بایرن مونیخ و بورسیا دورتموند مجموعا 56 گل در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رسانده است و باید دید که در بارسلونا چه عملکردی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *