دو بازیکن سابق رئال مادرید فعلاً بدون مشتری!

دو بازیکن سابق رئال مادرید فعلاً بدون مشتری!

اخبار رئال مادرید : مارسلو و ایسکو پس از اتمام قرارداد با رئال مادرید به بازیکن آزاد تبدیل شدند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این دو در دوران حضورشان در رئال مادرید افتخارات زیادی کسب کردند و مارسلو با 25 جام به پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید تبدیل شد اما در حالی که هر دو بازیکن آزاد هستند، فعلا نتوانسته اند که برای خود مشتری پیدا کنند و در فاصله کمتر از یک ماه تا پایان نقل و انتقالات تابستانی هنوز مقصدی برای خودشان پیدا نکرده اند. مارسلو و ایسکو فعلا علامتی به سوی بازنشستگی نداشته اند اما نتوانسته اند برای خود مقصدی پیدا کنند.

سویا محتمل ترین مقصد برای ایسکو بود. جولن لوپتگی به خرید بازیکن مالاگایی علاقه نشان داده بود اما مدیران سویا چندان به خرید وی مطمئن نیستند. ژرژ مندس وکیل ایسکو با بتیس نیز تماس هایی گرفته بود اما نتیجه ای حاصل نشد. شایعاتی در مورد تمایل رم به ایسکو نیز مطرح شده بود اما به نظر می رسد که دستمزد بالای این بازیکن انتقال را منتفی کرد. ایسکو 30 ساله در سالهای اخیر در رئال مادرید کمرنگ شده بود و در فصل گذشته فقط هفده بازی (چهارده تا در لالیگا و سه تا کوپا) انجام داد که دو گل به ثمر رساند. ارزش وی نیز در سایت ترانسفرمارکت تا 7.5 میلیون یورو پایین آمد.

مارسلو 34 ساله نیز فعلا نتوانسته مقصدی برای خود پیدا کند. شایعاتی در مورد انتقالش به وایادولید وجود داشت. لیون نیز به جذب وی فکر می کرد اما قید خرید این بازیکن را زدند. در ایتالیا نیز شایعه حضورش در میلان مطرح شده بود و بحث هایی هم در مورد بازگشتش به لیگ برزیل و فلومیننزه ایجاد شده بود. فنرباغچه ترکیه دیگر گزینه پیرامون وی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *