اروگوئه تونی کروس خودش را پیدا کرد

اخبار رئال مادرید : فده والورده بامداد امروز با بازوبند کاپیتانی اروگوئه در پستی بازی کرد که او را شبیه‌تر از همیشه به تونی کروس کرده بود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اروگوئه تونی کروس خودش را پیدا کرد

اروگوئه در اولین بازی کوپا آمه‌ریکا 2024 بازی خود را مقابل پاناما 3-1 پیروز شد. دیداری که در آن تیم تحت هدایت مارسلو بیلسا در بیشتر دقایق تسلط کامل داشت ولی این تسلط در نتیجه پایانی نمود نداشت.

در قهرمان 15 دوره مسابقات، فده والورده بسیار خوش درخشید. کاپیتان آبی‌ها نقشی «ناشناخته» برای هواداران رئال مادرید در تیم کشورش داشت و در پستی غیرمعمول بازی کرد. از نظر آماری، فده بیشترین پاس را به هم‌تیمی‌هایش داد 48 به همراه اوگارته. کسی که بیشترین پاس‌های بلند را ارسال کرد، بیشترین ریکاوری توپ را داشت و در لمس توپ نیز دومین بازیکن برتر تیمش بود.

فده رهبر و راهنمای تیم در زمین بود و سرعت بازی تیمش را مدیریت می‌کرد. ما یک والورده بسیار متفاوت را دیدیم. او برای اولین بار نیز کاپیتان اروگوئه در یک تورنمنت رسمی بود.

فده بامداد امروز تونی کروس اروگوئه بود. ستاره‌ای که فصل بعد در رئال شماره هشت کروس را خواهد پوشید و شاید کارلتو با دیدن بازی او به این فکر افتاده باشد تا فده را در پست کروس نیز بازی بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *