درس بزرگی که بنزما مقابل سلتاویگو به امباپه داد

درس بزرگی که بنزما مقابل سلتاویگو به امباپه داد

اخبار رئال مادرید : در بازی رئال مادرید و سلتاویگو اتفاقی توسط بنزما رقم خورد که می توان آن را درس بزرگ کریم بنزما برای کیلیان امباپه در نظر گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

پدر دقیقه 87 بازی، در حالی که کریم بنزما برای رئال مادرید پنالتی گرفت، همه انتظار داشتند که خودش آن را بزند اما کریم بنزما توپ را به ادن هازارد سپرد تا بازیکن بلژیکی گلزنی کند و روحیه بگیرد. البته ادن هازارد نتوانست از این فرصت استفاده کند و توپ را گل نکرد و مارچسین، دروازه بان سلتاویگو ضربه ادن هازارد را مهار کرد.

در بازی هفته گذشته پاریسن ژرمن، امباپه با نیمار بر سر زدن یک پنالتی وارد بحث و درگیری شده بود که باعث شده بود کار بیخ پیدا کند و بدین ترتیب این دو بازیکن دچار مشکل شوند. البته به نظر می رسد که اختلاف امباپه و نیمار رفع شده باشد و به نوعی آشتی کرده باشند اما آن ها بر سر زدن یک پنالتی آن هم در حالی که تیمشان مقابل مون پلیه جلو بود، بحث کردند.

در اینجا دیدیم که کریم بنزما مقابل سلتاویگو پنالتی را به راحتی به ادن هازارد داد تا به او روحیه بدهد. کریم بنزما به خوبی نشان داد که به عنوان کاپیتان رئال مادرید نسبت به هم‌تیمی های خود احساس مسئولیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *