دیدار وینیسیوس با اسطوره برزیلی

دیدار وینیسیوس با اسطوره برزیلی

اخبار رئال مادرید : وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال مادرید فاش کرد که با دیدن ویدئوهایی از بازی رونالدو نازاریو و همچنین ارتباط با این اسطوره برزیلی، در تمام کنندگی بهتر ظاهر شده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

تعداد مهاجم کمی در طول تاریخ هستند که بتوانند با رونالدو نازاریو در امر گلزنی رقابت کنند. او در مسئله تک به تک با دروازه‌بان، بسیار خبره بود و در اکثر مواقع با دریبل کردن دروازه‌بان حریف، گلزنی می‌کرد. این ستاره سابق بارسلونا، رئال مادرید، اینتر و میلان الگوی بسیاری از مهاجمان امروزی است.

به نقل از مارکا، وینیسیوس در سال‌های ابتدایی حضورش در مادرید، اصلاً در امر تمام کنندگی خوب نبود. او موقعیت‌های زیادی را به خاطر بی دقتی و عجله کردن از دست می‌داد، اما رفته رفته به یک بازیکن کامل‌تر تبدیل شد و فصل گذشته یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب کارلو آنچلوتی بود.

وینیسیوس درباره پیشرفتش در گلزنی به رسانه‌ها گفت: “من همیشه ویدئوهای زیادی از رونالدو نگاه می‌کنم و با او نیز در ارتباط هستم. او زمانی که با من صحبت می‌کند، همیشه می‌گوید که او در هنگام مواجهه با دروازه‌بان حریف آرامش خودش را حفظ می‌کند و من هم سعی کردم از او درس بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *