آنچلوتی: معمولاً شما چنین بازی‌هایی را می‌بازید، اما ما تسلیم نشدیم.

اخبار رئال مادرید:رئال مادرید برای کسب یک امتیاز مقابل الچه تلاش کرد و کارلو آنچلوتی از روحیه بازیکنانش خوشحال بود.برای ادامه مطالب با سایت اخبار رئال مادرید همراه باشید.

او در نشست خبری خود پس از بازی گفت: بازی شکست خورد. معمولاً این نوع بازی ها را از دست می دهید. اما، ما تسلیم نشدیم. نحوه واکنش ما چیزهای زیادی در مورد تیم می گفت. با این حال، باید سعی کنیم از وارد شدن به چنین موقعیتی جلوگیری کنیم. حواشی خوبی وجود دارد که به معنای کاهش امتیاز بود. ما نمی‌توانیم خوشحال باشیم، اما چیزهایی وجود دارد که می‌توانیم از این موضوع بگیریم.»
سویا نیز در این آخر هفته امتیازات را از دست داد و آنچلوتی نیز هنگام تجزیه و تحلیل وضعیت رئال مادرید به آنها اشاره کرد. او گفت: سویا این آخر هفته نیز فرصتی را برای آنها فراهم کرد. این شنبه و یکشنبه در لالیگا بسیار دیوانه کننده بود. به اتلتیکو هم نگاه کنید که برگشت. این یک لیگ رقابتی است و الچه نیز تیم واقعا خوبی است.”
آنچلوتی درباره مصدومیت بنزما
یکی از خبرهای بد مصدومیت کریم بنزما بود و آنچلوتی در مورد این موضوع صحبت کرد و تایید کرد که این مصدومیت متفاوت از مصدومیتی است که در دسامبر متحمل شد. گفت: فردا نگاه می کنیم. این شبیه بازی رئال سوسیداد نیست. امیدواریم به زودی او را برگردانیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *