دیدگاه جدایی باشکوه؛ مهمانی بزرگ مارسلو برای وداع با رئال

دیدگاه جدایی باشکوه؛ مهمانی بزرگ مارسلو برای وداع با رئال

اخبار رئال مادرید : مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید، قصد دارد مهمانی بزرگی برای خداحافظی با هم تیمی‌هایش ترتیب دهد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

قرارداد مارسلو با رئال مادرید در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و او حالا باید از این تیم جدا شود. 
این در حالی است که این مدافع برزیلی پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید به حساب می‌آید و در طول دوران حضورش در سانتیاگو برنابئو تمامی جام‌های ممکن را به دست آورد تا تجربه‌ای بی‌نظیر از پوشیدن پیراهن این تیم داشته باشد. 
همین باعث شده که مارسلو در فکر یک خداحافظی باشکوه برای خداحافظی از رئال و ترک مادرید باشد و یک مهمانی بزرگ به همین منظور تدارک دیده است. افرادی چون فلورنتینو پرز، کارلو آنچلوتی، مارکو آسنسیو، دنی کارواخال و رائول گونزالس قرار است در این مراسم حضور داشته باشند. 

مارسلو قصد دارد این مهمانی را در رستورانی در شهر مادرید در روز یکشنبه برگزار کند و از همین حالا تعداد زیادی از دوستان و هم‌تیمی‌های سابقش را دعوت کرده است. 
از دیگر بازیکنانی که قرار است در این مهمانی حضور داشته باشند می‌توان از دنی سبایوس، لوکاس وازکز، ادواردو کاماوینگا، خسوس وایخو، وینیسیوس جونیور، رودریگو، کاسمیرو، آندری لونین، فده والورده و ناچو نام برد. 
همچنین بسیاری از مدیران باشگاه رئال نیز قرار است در این مهمانی به مناسبت خداحافظی مارسلو شرکت کرده و از عملکرد درخشان این بازیکن در طول سال‌های حضورش در ترکیب رئال مادرید قدردانی کنند. 
او فصل گذشته و پس از جدایی سرخیو راموس در تابستان 2021، کاپیتان اول رئال مادرید بود و بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *