ناکامی دوباره منچستریونایتد در جذب هافبک یوونتوس/ شیاطین سرخ به دنبال ستاره رئال مادرید

ناکامی دوباره منچستریونایتد در جذب هافبک یوونتوس/ شیاطین سرخ به دنبال ستاره رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : انتقال آدرین ربیو هافبک فرانسوی پاریسن ژرمن به منچستریونایتد به خاطر درخواست بیش از اندازه این بازیکن برای دستمزد لغو شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بعد از شکست 2-1 مقابل برایتون در هفته نخست لیگ برتر، روز شنبه اتفاق بسیار جالبی در لیگ برتر انگلیس رقم خورد و برنتفورد موفق شد با نتیجه چهار بر صفر، شیاطین سرخ را تحقیر کنند تا شرایط برای تن هاگ و بازیکنان از همیشه سخت تر شود. این نتیجه، واکنش بسیاری از هواداران را در فضای مجازی به همراه داشت. من یونایتد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، تاکنون موفق به جذب تایرل مالاسیا، کریستین اریکسن و لیساندرو مارتینز شده، اما این خریدهای جدید هم نتوانستند کمکی به بهتر شدن اوضاع بکنند.

به نقل از سایت گل، یونایتد مدت‌هاست که به دنبال جذب فرنکی دی یونگ می‌باشد، اما این ستاره هلندی قصد رفتن به الدترافورد را ندارد. آن‌ها به سراغ آدرین ربیو رفتند، اما در مذاکرات با مادر این بازیکن که ایجنتش نیز می‌باشد، به نتیجه مطلوبی دست پیدا نکردند. حالا منابع سایت گل ادعا می‌کنند که کاسمیرو هافبک برزیلی رئال مادرید در لیست اریک تن هاگ قرار دارد. یونایتد می‌داند که خرید این بازیکن با تجربه که 5 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در کارنامه دارد، حرکت بسیار بزرگی محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *