خداحافظی احساسی و اشک‌ بار ستاره رئال‌ مادرید/ عاشق باشگاه هستم؛ روزی به اینجا بازمی‌گردم

خداحافظی احساسی و اشک‌ بار ستاره رئال‌ مادرید/ عاشق باشگاه هستم؛ روزی به اینجا بازمی‌گردم

اخبار رئال مادرید : کاسمیرو هافبک چند فصل اخیر رئال مادرید که راهی منچستریونایتد شده در مراسم خداحافظی‌اش گفت که روزی به این باشگاه بازخواهد گشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو که سرانجام به حضور ۹ ساله‌اش در رئال مادرید که همراه با ۱۸ قهرمانی بود، پایان داد و به منچستریونایتد پیوست تا تجربه‌ای جدید در لیگی دیگر داشته باشد، امروز (دوشنبه) در مراسم خداحافظی‌اش که از سوی باشگاه رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد، احساساتی شد.

فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید در ابتدای این مراسم خطاب به این مدافع برزیلی‌ گفت: «تاریخ رئال مادرید هر روز نوشته می‌شود و همه چیز در مورد ارزش‌هاست که توسط بازیکنان ویژه رئال مادرید نوشته شده است. همه می‌خواهند بدانند که مادرید چگونه همیشه در صدر است و این به خاطر نوع رفتار ما با بازیکنان است. کاسمیرو یکی از خاص‌ترین و مهمترین‌ بازیکنان ما در یک دهه گذشته است. هرگز بازی‌ات مقابل دورتموند را فراموش نخواهم کرد. تو یکی از مهمترین بازیکنان ما بوده‌ای و امروز روز خاصی برای رئال است.»

رئیس باشگاه رئال مادرید افزود: «ما به تاریخچه‌ای که در رئال ساختی بسیار افتخار می‌کنیم. تو در اینجا هر بازی را طوری به میدان می‌رفتی که گویا آخرین بازی‌ات بوده است. رئال مادرید یک باشگاه بسیار مطالبه‌جو است و تو نقش بسزایی در تاریخ این باشگاه داشتی. کاسمیرو، تو الگوی همه در این باشگاه بودی و همه از همان روز اول تو را تحسین کردند. کاسمیروی عزیز، بابت تمام چیزهایی که به رئال مادرید دادی، این حق را داشتی که برای آینده‌ات تصمیم‌گیری کنی. به تو خیلی افتحار می‌کنم. تو به باشگاه اسطوره‌ای منچستریونایتد ملحق می‌شوی و به تاریخ‌سازی ادامه بده. کاسمیرو، تو این باشگاه را به عنوان اسطوره رئال مادرید ترک می‌کنی. بابت تاریخ‌سازی در رئال مادرید از تو خیلی تشکر می‌کنم.»

خداحافظی احساسی و اشک‌بار ستاره رئال‌مادرید/ عاشق باشگاه هستم؛ روزی به اینجا بازمی‌گردم

کاسمیرو هم که در این مراسم احساسی شده بود و نتوانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد، صحبت‌های خود را اینطور آغاز کرد: «همانطور که همه می‌دانید دوست ندارم در کانون توجه باشم، می‌خواهم از همه شما با تمام وجود تشکر کنم. وقتی به این باشگاه و این کشور آمدم، همه چیز برایم جدید بود اما تو (فلورنتینو پرس) باعث شدی احساس کنم که در خانه هستم. وقتی که در سائوپائولو بودم و از رئال مادرید با من تماس گرفتند، می‌دانستم که یک روز برای تیم اصلی رئال مادرید بازی خواهم کرد چون در ابتدا در رئال کاستیا بودم و خیلی هیجان‌زده بودم. از همان ابتدا شروع به یادگیری ارزش‌های این باشگاه کردم و این بهترین بخش از این ماجراجویی بود.»

وی افزود: «من جام‌های زیادی را در اینجا به دست آوردم، اما برای من بزرگترین جام نمایندگی کردن باشگاه قلبم بود. از همه شما در باشگاه رئال مادرید بسیار متشکرم، همه اعضای باشگاه رفتار خوبی با من داشتند. می‌خواهم از کادر مربیگری و هم‌تیمی‌هایم تشکر کنم، بدون آنها من هیچ هستم. مایلم از باشگاه تشکر کنم که من را بازیکن و انسان بهتری کرد. اگر هم بخواهم در مورد هم‌تیمی‌هایم صحبت کنم، نمی‌توانم در مورد دو نفر صحبت نکنم یعنی مودریچ و کروس. ما جام‌های زیادی با هم بردیم و از بازی در کنار هم واقعاً لذت بردیم.»

این هافبک برزیلی خاطرنشان کرد: «می‌خواهم بدانید که روزی به رئال مادرید بازخواهم گشت تا به شما نشان دهم که عاشق این باشگاه هستم. می‌خواهم هر طور که می‌توانم در آینده به باشگاه رئال مادرید کمک کنم. رئال مادرید برای همیشه برزگ خواهد ماند، زنده باد مادرید. فلورنتینو، به لطف تو این باشگاه به کسب جام‌های قهرمانی ادامه خواهد داد.»

کاسمیرو درباره پیوستن به منچستریونایتد نیز اظهار داشت: «من به بزرگترین باشگاه انگلیس ملحق می‌شوم. می‌خواهم به منچستریونایتد کمک کنم و به چیزهای جدیدی با این تیم دست پیدا کنم. لیگ برتر انگلیس را دوست دارم و همیشه به خودم می‌گفتم روزی در آنجا بازی خواهم کرد.»

کاسمیروی ۳۰ ساله در ۳۳۶ بازی برای رئال مادرید به میدان رفت و آمار ۳۱ گل‌زده و ۲۹ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت. او به رئال برای کسب ۱۸ جام مختلف از جمله پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و سه قهرمانی در لالیگا کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *