هشدار آنچلوتی به خرید های جدید رئال مادرید

هشدار آنچلوتی به خرید های جدید رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید اورلین شوامنی هافبک تازه وارد این تیم هشدار داد که جایگاه هیچ کس در این تیم تضمین شده نیست. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.رئال مادرید پس از شکست خوردن در پروژه خرید کیلیان امباپه از پاریسن ژرمن، به سراغ جذب دومین پدیده فرانسوی لیگ فرانسه، اورلین شوامنی جوان کردند و این هافبک تنومند را با رقمی نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو به خدمت گرفتند.

آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی راجع به جایگاه شوامنی در تیمش گفت: “در بازی امروزی، مخصوصاً در رئال مادرید به بازیکنانی استارتر (بازیکنانی که از ابتدا به میدان می‌روند) می‌گویند که در بازی بعدی به میدان بروند، چون بعد از بازی، بازیکنان دیگری هستند که شرایط استارتر بودن را داشته باشند. رقابت بازیکنان برای کسب جایگاه ترکیب اصلی، کلید موفقیت رئال مادرید در فصل آینده خواهد بود. بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار هستند.”

“شوامنی و رودریگر؟ آن‌ها کیفیت را به ترکیب می‌افزایند. آن‌ها بهترین بازیکنان موجود در بازار در پست‌های خودشان بودند. رودریگر دفاع وسط بی نظیری است و می‌تواند در چندین پست بازی کند و شرایط شوامنی هم به همین شکل است. او خیلی جوان است و زمان زیادی برای پیشرفت کردن دارد. آینده بی نظیری در انتظارش است. می‌دانم یک بازیکن کلیدی در تیم ملی فرانسه است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *