ادامه روند تمدیدی‌ های رئال مادرید؛ این بار هم یک بازیکن برزیلی

ادامه روند تمدیدی‌ های رئال مادرید؛ این بار هم یک بازیکن برزیلی

اخبار رئال مادرید : ادر میلیتائو مدافع برزیلی رئال مادرید قراردادش را تا سال 2028 با رئال مادرید تمدید کرد.  برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید پس از شکست خوردن در پروژه به خدمت گرفتن امباپه، عقب ننشست و به فکر محکم کردن پایه‌های تیم برای سالیان آینده است. او در ابتدا قرارداد لوکا مودریچ 36 ساله را تمدید کرد، اما در ادامه نوبت به وینیسیوس جونیور و رودریگو گوئس دو ستاره جوان برزیلی رسید و حالا پرز موفق شد قرارداد میلیتائو را تمدید کند.

به نقل از مارکا، میلیتائو در زمستان سال 2019 از پورتو جدا شد و به لوس بلانکوس پیوست. او در فصل اول به خاطر حضور رافائل واران و سرخیو راموس نتوانست حضور مفیدی در ترکیب تیم داشته باشد، اما بعد از جدایی این دو نفر، او جایگاه ثابتی در ترکیب کارلو آنچلوتی پیدا کرد و حالا به نظر نمی‌رسد کسی بتواند جایگاه او را بگیرد.

مادرید از ماه مارس مذاکرات خود را برای تمدید کردن قرارداد میلیتائو آغاز کرده بود و حالا مارکا مدعی است که پرز در چند ساعت گذشته همه چیز را تمام کرده و میلیتائو قرارداد جدیدی تا سال 2028 به امضا رساند. گفته می‌شود بند فسخ او نیز همانند وینیسیوس و رودریگو، یک میلیارد یورو خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *