بارسلونا توییت کنایه‌ آمیز به رئال را پاک کرد

بارسلونا توییت کنایه‌ آمیز به رئال را پاک کرد

اخبار رئال مادرید : بارسلونا توئیتی کنایه ای علیه رئال مادرید که ژوئن 2009 منتشر کرده بود را از صفحه رسمی خود حذف کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

17 ژوئن 2009 بارسلونا سرمست از کسب اولین سه گانه تاریخ خود بود. تیم تحت هدایت پپ گواردیولا توانسته بود فاتح لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری شود و این کار را نیز با ارائه فوتبال هایی تماشایی انجام داد. اولین سال مربیگری پپ گواردیولا در تیم اول بارسلونا فراتر از تصور پیش رفت و بلوگرانا با تیمی متشکل از بازیکنان محصول آکادمی لاماسیا همچون ویکتور والدس، ژاوی، آندرس اینیستا، لیونل مسی، جرارد پیکه، سرخیو بوسکتس و…همه جام ها را درو کرد.

تیتر جنجالی اسپورت با عنوان: آکادمی در مقابل پول
در عوض رئال مادرید فصل را بدون کسب هیچ موفقیتی به اتمام رساند. فصلی ناکام که باعث بازگشت فلورنتینو پرز به صندلی ریاست باشگاه شد و با خریدهای بزرگ و گران‌قیمت همچون کریستیانو رونالدو، کاکا، ژابی آلونسو و کریم بنزما بارسلونای پپ را به چالش کشید.

صفحه رسمی توئیتر بارسلونا در 17 ژوئن 2009 توئیتی با این مضمون منتشر کرد که کنایه ای مستقیم به رئال مادرید بود:« بارسلونا ستاره می سازد و رئال در عوض، ستاره می خرد.» توئیتی که در سال های گذشته همواره مایه مباهات دوست داران بارسلونا بود ولی حالا شرایط کاملا عوض شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *