پنالتی مودریچ و ضربه سر میلیتائو در دقیقه 92 امتیاز را برای رئال مادرید در برنابئو نجات داد.

اخبار رئال مادرید:رهبران لالیگا هرگز شکست نمی خورند و در دقایق پایانی بازی مقابل الچه یک امتیاز کسب کردند. سرخپوشان بر بازی مسلط بودند و موقعیت‌های بهتری داشتند.برای ادامه مطالب با سایت اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اما تنها پانزده دقیقه مانده به پایان بازی با نتیجه 2-0 شکست خوردند و مودریچ (دقیقه 82) و میلیتائو (دقیقه 92) به گل تساوی رسیدند. ادای احترامی احساسی به اسطوره پاکو خنتو، شب را در سانتیاگو برنابئو آغاز کرد زیرا این تیم در لیگ شکست نخورده است.

نحوه چیدمان دو تیم از همان ابتدا مشخص بود. رئال مادرید مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت، زیرا الچه در بالای زمین فشار می آورد تا از موقعیت های خود استفاده کند. اولین فرصت در دقیقه 11 توسط بنزما و وینی جونیور به دست آمد. این بازیکن فرانسوی پاس گل داد و برزیلی شانس خود را امتحان کرد اما ادگار بدیا او را نگه داشت. کروس دقایقی بعد شوت خوبی از لبه محوطه زد که به بیرون رفت. در حالی که بنزما همچنان کلاس خود را نشان می داد، میهمان مجبور شدند عمیق تر و عمیق تر دفاع کنند. بهترین گلزن لیگ یک پاس بلند از آلابا را با مهارت فوق العاده کنترل کرد، اما ضربه او توسط ادگار بدیا از روی خط دفع شد.

شانس
شوت کازمیرو از بیرون محوطه نزدیکتر شد اما دروازه بان باز هم برای نجات آماده بود. در دقیقه 32، وینی جونیور در داخل محوطه توسط پالاسیوس سرنگون شد. بنزما برای زدن پنالتی جلو آمد، اما توپ را به بیرون زد. بخت در کنار آنچلوتی لبخند نمی زند، آنچلوتی در دقیقه 42 با نتیجه 1-0 شکست خورد، لوکاس بویه پس از انتقال سریع تیم میهمان، با ضربه سر وارد دروازه شد. رئال مادرید به دنبال یک واکنش سریع بود. و بنزما تقریباً پیاپی نتیجه را به تساوی رساند و کروس المندی اوست در وقت های تلف شده با یک ضربه ایستگاهی گل تساوی را به دست آورد. کاسمیرو نیز با ضربه سر توسط بادیا تکذیب شد.

مادرید بر توپ مسلط بود و صاحب شانس بود، اما الچه کارایی قابل توجهی از خود نشان می داد، به این معنی که تیم ما باید در نیمه دوم موقعیت را درست کند. در دقیقه 51، داور به نقطه ای اشاره کرد که دیگو گونزالس هازارد را در محوطه جریمه پایین آورد اما تصمیم او پس از مشاوره VAR لغو شد. دقایق به پایان رسید و پسران آنچلوتی نتوانستند خط دفاعی مقاوم میهمان را بشکنند. سپس بنزما با شکایت عضلانی مجبور شد و یوویچ به جای او وارد زمین شد.با 62 دقیقه پایانی بازی، کروس دوباره شانس خود را از دور امتحان کرد، یکی از آخرین کارهایش قبل از اینکه رودریگو جایگزین او شود. ده دقیقه بعد، وینیسیوس نتوانست از داخل محوطه جریمه هدف را بیابد، قبل از اینکه الچه یک بار دیگر از فرصت منفرد نهایت استفاده را ببرد. پره میلا در مقابل کورتوا به میدان رفت و از کنار دروازه به گوشه دروازه شلیک کرد. فقط روز مادرید نبود و در حرکت بعدی، کازمیرو دید که ضربه سرش از تیر افقی برگشت. در دقیقه 81، داور دوباره به VAR رفت و یک ضربه پنالتی را برای توپ هندبال پره میلا نشان داد که مودریچ به درستی آن را به گل تبدیل کرد. هنوز زمان باقی مانده بود و رودریگو می توانست در دقیقه 86 به تساوی برسد. مادرید به تلاش خود ادامه داد و تمام تلاش خود را برای یافتن یک گل انجام داد که در دقیقه 92 زمانی که میلیتائو با ضربه سر زیبای وینی جونیور را به ثمر رساند، به گل رسید. رهبران لیگ یک امتیاز دیگر در آستانه تعطیلات بین المللی هفته آینده کسب می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *