مشکل بزرگ رودیگر؛ آنچلوتی دست به ترکیب نمی‌زند

مشکل بزرگ رودیگر؛ آنچلوتی دست به ترکیب نمی‌زند

اخبار رئال مادرید : رودیگر پس از پایان مهلت قراردادش با چلسی به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و راهی رئال مادرید شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این بازیکن در تور پیش فصل این تیم در آمریکا در هر دو بازی دوستانه برابر بارسلونا و کلاب آمه‌ریکا به میدان رفت و کیفیت و آمادگی بدنی‌ اش را به نمایش گذاشت اما حالا به نظر می‌ رسد که معضل جدیدی بر سر راه او قرار گرفته است.
کارلو آنچلوتی که فصل گذشته موفق شد در لیگ قهرمانان و لالیگا به عنوان قهرمانی دست پیدا کند، حالا تصمیم ندارد که به ترکیب تیم برنده دست بزند یا حداقل تصمیم فعلی او بر این است که با همان بازیکنان به میدان برود.
لوکاس واسکز (به دلیل مصدومیت دنی کارواخال، ادر میلیتائو، داوید آلابا و فرلان مندی، انتخاب‌های این مربی ایتالیایی برای فصل جدید هستند و به این ترتیب رودیگر باید فصل را روی نیمکت شروع کند و تمام تلاشش را برای متقاعد کردن کارلتو و حضور در ترکیب اصلی به کار بگیرد.

آنچلوتی پس از بازی برابر بارسا نیز تاکید کرده بود که تصمیمی برای دست زدن به زوج‌های دفاعی تیمش ندارد و در این بازی نیز در اقدامی تعجب برانگیز، از آلابا و میلیتائو در قلب خط دفاعی استفاده کرد و رودیگر را به پست دفاع چپ فرستاد. این در حالی بود که انتظار می‌رفت این آلابا باشد که در این پست قرار بگیرد.
اما نباید این نکته را فراموش کرد که آنچلوتی عمیقا به این ستاره آلمانی تیمش اعتماد و اعتقاد دارد و او از شانس زیادی برای پیدا کردن جای خودش در ترکیب رئال مادرید برخوردار است، خصوصا که جام جهانی 2022 قطر در اواسط این فصل برگزار می‌شود و این فشار مسابقات را چند برابر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *