کاسمیرو اصلاً بازیکن بزرگی نیست/ او در رئال مادرید خوش شانس بود

کاسمیرو اصلاً بازیکن بزرگی نیست/ او در رئال مادرید خوش شانس بود

اخبار رئال مادرید : گرام سونس اسطوره باشگاه لیورپول و مفسر برنامه اسکای اسپورتس به انتقاد از کاسمیرو هافبک برزیلی جدید منچستریونایتد پرداخت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بالاخره مسیر رئال مادرید و کاسمیرو از یک دیگر جدا شد و این بازیکن بعد از گذراندن هشت فصل حضور در سانتیاگو برنابئو و کسب جام‌های زیاد از جمله پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، با مبلغ 60 میلیون یورو + 10 میلیون یورو پاداش راهی منچستریونایتد شد تا ماجراجویی تازه‌ای در زندگی‌اش تجربه کند.

به نقل از مارکا، یکی از بزرگ‌ترین منتقدان این انتقال گرام سونس مفسر شبکه اسکای اسپورتس است که می‌گوید که کاسمیرو در رئال مادرید خوش شانس بود. او در این باره گفت: “او در رئال مادرید کنار بهترین بازیکنان بازی می‌کرد. او یک بازیکن بزرگ نیست و هیچ وقت یک بازیکن بزرگ نبوده است. من فکر می‌کنم او نمی‌تواند انتظارات هواداران یونایتد را برآورده کند و فقط کمی شرایط وسط زمین را برای یونایتد بهبود می‌بخشد. او بازیکن ایستایی است که تحرک کافی در بازی ندارد. فکر نمی‌کنم او بتواند پاس‌های بلند بفرستد و فکر نمی‌کنم بتواند خیلی به هم تیمی‌هایش کمک کند. فکر می‌کنم که او در رئال مادرید خوش شانس بود، چون در کنار بهترین بازیکنان بازی می‌کرد. هیچ وقت از بازی او به وجد نیامده‌ام. او 30 ساله است و یونایتد برایش 70 میلیون پوند پرداخت کرده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *