انتقاد تند اسطوره منچستر یونایتد از خرید کاسمیرو

انتقاد تند اسطوره منچستر یونایتد از خرید کاسمیرو

اخبار رئال مادرید : پیتر اشمایکل، اسطوره منچستریونایتد، خرید کاسمیرو را زیر سوال برد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

پیتر اشمایکل دروازه بان اسبق منچستریونایتد نسبت به تصمیم این باشگاه برای جذب کاسمیرو تردیدهایی ایجاد کرده است. ملی پوش برزیلی برای تکمیل انتقال 70 میلیون یورویی از مدافع عنوان قهرمانی اسپانیا و اروپا وارد منچستر شده است.

انتظار می‌رود که اریک تن هاگ در روز های آینده چهره‌های جدید دیگری را هم به خدمت بگیرد، اما ورود کاسمیرو برای ایجاد تغییر و تحول در اولدترافورد بسیار مهم است، با این حال، اشمایکل از این انتقال راضی نبوده است.

اشمایکل در مصاحبه با بی بی سی اسپورت گفت:” من از این معامله شگفت زده شدم زیرا نام کاسمیرو در پنجره نقل و انتقالات ذکر نشده بود. فکر می کنم او برای رئال مادرید فوق العاده بوده است. با این حال، آنچه از او در یونایتد خواسته می شود متفاوت است، زیرا میان نقش هافبک دفاعی در لالیگا و لیگ برتر انگلیس تفاوت زیادی وجود دارد. من همچنین از مقدار پولی که در این انتقال خرج شد و دستمزد او در این سن شگفت زده شده ام. ما نمی دانیم که آیا او می تواند کاری را که یونایتد نیاز دارد انجام دهد یا خیر. شاید یونایتد باید کسی را به خدمت بگیرد که می داند بازی در لیگ برتر چگونه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *