پیشنهاد انگلیسی برای مدافع رئال مادرید

پیشنهاد انگلیسی برای مدافع رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : آس گزارش داده است که ناتینگام فارست جدیدترین مشتری آلوارو اودریوزولا دفاع راست مازاد رئال مادرید است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

باشگاه ریشه دار فوتبال انگلیس امسال پس از 23 سال به لیگ انگلیس برگشته است و تا کنون چهارده خرید داشته اند و اودریوزولا می تواند پانزدهمین خرید تابستانی تیم استیو کوپر باشد. دفاع راست باسکی امید زیادی داشت تا رضایت آنچلوتی را جلب کند و فصل بعد در برنابئو حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد.

اودریوزولا می تواند یکی از خریدهای جدید ناتینگام فارست باشد، تیمی ریشه دار در فوتبال انگلیس که تجربه دو بار قهرمانی اروپا در سالهای 1979 و 1980 را دارد. اودریوزولا در سال 2018 با 30 میلیون یورو از سوسیه داد به رئال امد اما هرگز در برنابئو موفق نبود و به تیم هایی نظیر بایرن مونیخ و فیورنتینا قرض داده شد و حالا در فاصله دو سال تا پایان قراردادش، رئال مادرید به دنبال فروش اوست.

اودریوزولا از چهار سال پیش فقط 43 بازی در رئال مادرید داشته که در 3428 دقیقه حضورش توانسته سه گل و ده پاس گل به نام خود ثبت کند و حالا به نظر می رسد که چاره ای جز جدایی ندارد. این بازیکن در سن 26 سالگی این فرصت را دارد تا در لیگ انگلیس مسیر فوتبالش را احیا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *