فصل شکوفایی ادن آزار؟

فصل شکوفایی ادن آزار؟

اخبار رئال مادرید : هر 3در تور پیش‌فصل رئال عملکرد بدی داشته‌اند، حتی رودریگو که فصل پیش عالی بازی کرد. ادن آزار در تساوی 2-2با کلاب‌ آمریکا در دیدار دوستانه از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.این نخستین گلش پس از 188روز با پیراهن رئال بود. او در نیمه دوم به‌ جای کریم بنزما و در حالی به میدان آمد که آنچلوتی ترکیب را از 3-3-4به 2-4-4تغییر داده بود. آزار در بازی قبلی مقابل بارسلونا که نخستین ال‌کلاسیکوی عمرش بود در پست مهاجم کاذب به میدان رفت اما این بار به‌ عنوان مکمل رودریگو.

در پست مهاجم کاذب اصلا عملکرد خوبی نداشت اما به‌عنوان یکی از 2مهاجم نسبتا خوب بازی کرد. رسانه‌های طرفدار رئال‌مادرید امید زیادی به او بسته‌اند. آزار هم پذیرفته که باید گزینه تعویض باشد. هواداران و رسانه‌ها و مدیران امیدوارند که این بازیکن پس از آنکه اعلام کرد دیگر هیچ دردی در مچ پایش حس نمی‌کند به ادن آزار دوران چلسی تبدیل شود. زمانی که کاکا از میلان به رئال آمده و نتوانسته بود عملکرد درخشانش در میلان را در برنابئو تکرار کند.

همین جوسازی‌ها ایجاد می‌شد و در هر پنجره نقل‌وانتقالاتی مربیان و رسانه‌ها ادعا می‌کردند که کاکا قرار است بهترین خرید آنها در نقل‌وانتقالات باشد. منظورشان این بود که کاکا بالاخره به همان بازیکنی که می‌شناختیم تبدیل خواهد شد و همگان او را به‌عنوان بازیکن تازه‌وارد ترکیب خواهند پذیرفت اما هرگز این اتفاق رخ نداد. بعید است درباره ادن آزار اتفاق متفاوتی بیفتد.

رفت و برگشت سوپروایزر معزول شده/ ورود معاون وزیر!

قیمت این بازیکن بلژیکی که 3سال پیش 115میلیون یورو خرج روی دست رئال مادرید گذاشت، هم‌اکنون به 12میلیون کاهش پیدا کرده است. او یکی از معدود کالاهایی است که در دوران پساکرونا در سطح جهان ارزان شده‌اند. او ظرف 3فصل تنها در 48مسابقه لالیگایی شرکت کرد و 4گل و 8پاس‌گل داشت. به هیچ ال‌کلاسیکویی نرسید.

در همان بدو ورود به مادرید همسترینگ او آسیب دید و او را 3مسابقه و 25روز از ترکیب دور نگه‌داشت. آزار که با اضافه وزن از تعطیلات تابستان مستقیم به مادرید آمده بود، آمادگی زیادی برای مصدومیت داشت. به‌اندازه تمام سال‌هایی که در چلسی هر قدر او را می‌زدند و مصدوم نمی‌شد، در مادرید آسیب دید.

شدیدترین مصدومیتش در رئال در بازی با پاری‌سن‌ژرمن بود که مونیر، هموطن و هم‌تیمی‌اش در تیم ملی بلژیک مصدومیت مچ پا را به او هدیه داد. او ابتدا 8روز و سپس 67روز پیاپی و بعدا 76روز دیگر غایب بود. او 72بازی را به‌دلیل مصدومیت از دست داد و 2بار هم دچار کرونا شد. حالا پزشکان گزارش داده‌اند که مصدومیتش که کهنه شده بود، کاملا برطرف شده. حالا آزار باید آن همه پولی را که برای خریدش به باشگاه تحمیل شده و همچنین دستمزد کلانی را که می‌گیرد و او را به گران‌ترین بازیکن تیم تبدیل کرده است، حلال کند و البته خودش هم می‌داند اگر قرار است خودی نشان دهد، در پست تخصصی‌اش یعنی وینگر چپ این فرصت به‌دست نخواهد آمد چون این پست دربست در اختیار وینیسیوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *