باشگاه مصری: می‌توانیم از رئال بازیکن بخریم!

باشگاه مصری: می‌توانیم از رئال بازیکن بخریم!

اخبار رئال مادرید : رئیس باشگاه مصری الزمالک می‌گوید بر ثروتمندترین تیم مصر ریاست می‌کند و الزمالک می‌تواند حتی از رئال مادرید بازیکن بخرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مرتضی منصور، رئیس باشگاه مصری الزمالک، در ادعایی عجیب اعلام کرد این باشگاه به ثروتمندترین تیم مصر تبدیل شده و حالا توان این را دارد که حتی از غولی مثل رئال مادرید بازیکن جذب کند.

رئیس الزمالک با تشریح برنامه‌های بلندپروازانه این باشگاه به ایجاد شعبه‌ای در شهر ششم اکتبر، واقع در استان جیزای مصر، اشاره کرد و گفت قصد دارد استادیوم بزرگ و مجهزی برای الزمالک افتتاح کند. او گفت حق عضویتی که توسط اعضای شعبه جدید باشگاه واریز خواهد شد الزمالک را صاحب چنان قدرت مالی‌ای می‌کند که حتی توان خرید بازیکن از بزرگ‌‌ترین تیم‌های دنیا‌، از جمله رئال مادرید را خواهد داشت.

مرتضی منصور که برای پنجمین بار به‌عنوان رئیس باشگاه الزمالک منصوب شده است گفت:” ما ثروتمندترین تیم مصر خواهیم شد و می‌توانیم هر بازیکنی را که می‌خواهیم؛ بخریم حتی اگر بازیکن رئال مادرید باشد”.

رئیس باشگاه الزمالک از رفتار رقیب سنتی‌اش، باشگاه الاهلی، انتقاد کرد و گفت نوع رقابتی که الاهلی در پیش گرفته سازنده نیست. مرتضی منصور در این‌باره گفت:” ما از نخست‌وزیر خواستیم که در شهر جدید قاهره قطعه‌ زمینی در اختیارمان قرار داده شود ولی متاسفانه به این درخواست ما پاسخی داده نشد. درست برعکس اتفاقی که برای الاهلی افتاد. آنها قطعه‌ زمینی دریافت کردند و شعبه جدید باشگاه‌شان را افتتاح کردند. البته این در نهایت تصمیم مسئولین کشور است و ما به آن احترام می‌گذاریم”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *