رئال مادرید روی مهاجم مازادش قیمت گذاشت

رئال مادرید روی مهاجم مازادش قیمت گذاشت

اخبار رئال مادرید : مارکا گزارش داده است که رئال مادرید برای فروش بورخا مایورال مبلغ ده میلیون یورو از مشتریانش خواسته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مایورال در دو فصل اخیر قرضی در رم و ختافه حضور داشته است. او در فصل 21-2020 با ثبت هفده گل و هفت پاس گل عملکرد درخشانی در رم داشت اما با حضور مورینیو جایگاهش را از دست داد چرا که مربی پرتغالی اعتقادی به او نداشت. مایورال در زمستان گذشته راهی ختافه شد که با شش گل عملکرد خوبی داشت و به بقای این تیم در لالیگا کمک کرد.

مایورال حالا با اتمام قراردادهای قرضی به رئال مادرید برگشته است آن هم در حالی که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده است. جدایی یوویچ باعث شده تا درها به روی ماندن بورخا باز شود اما این بازیکن نگران است که دقایق کافی را پیدا نکند و به همین خاطر با تیم هایی نظیر سلتاویگو، ختافه و مونزا از ایتالیا مذاکراتی داشته است که رئال مادرید برای فروش وی ده میلیون یورو طلب کرده است.

با توجه به این که آنچلوتی روی ماریانو حساب نمی کند، به نظر می رسد که مایورال در صورت ماندن در رئال مادرید بتواند ذخیره بنزما باشد و با توجه به فصل پرفشار پیش رو و برگزاری جام جهانی، شایستگی های خود را ثابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *