رویارویی دوباره ستاره اسبق رئال مادرید با بارسلونا

رویارویی دوباره ستاره اسبق رئال مادرید با بارسلونا

اخبار رئال مادرید : یکی از نکات جالب دیدار دوستانه بارسلونا و یوونتوس که در آمریکا برگزار شد، رویارویی دوباره آنخل دی ماریا با بارسلونا بود چرا که دی ماریا بین سال های 2010 تا 2014 که در رئال مادرید حضور داشت بار ها در ال کلاسیکو ها به مصاف بارسلونا رفت و حتی زمانی که در پی اس جی هم بود به مصاف بارسلونا رفت و مقابل این تیم گلزنی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ساعت 5 بامداد چهارشنبه پنجم مردادماه، بارسلونا و یوونتوس در یک بازی دوستانه در آمریکا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی دو بر دو به پایان رسید و هیچ کدام از این دو تیم نتوانست در این بازی به پیروزی برسد.

هر دو گل بارسلونا را در این بازی عثمان دمبله به ثمر رساند و هر دو گل یوونتوس را مویس کین وارد دروازه بارسلونا کرد. آنخل دی ماریا در این بازی 77 دقیقه برای شاگردان ماسیمیلیانو آلگری به میدان رفت.

دی ماریا به تازگی به یوونتوس پیوسته است. در واقع این بازیکن پس از به اتمام رسیدن قراردادش با پی اس جی راهی یوونتوس شد چرا که قرارداد او دیگر با پاریسی ها تمدید نشد و اکنون باید دید که عملکرد او در یووه به چه شکل خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *